Jaké typy akcí pořádáme?

Svatby

Sníte o svatbě pod širým nebem? Představujete si svatební hostinu jako uvolněnou zahradní slavnost, která ale nepostrádá vkus a styl? Umíme zrealizovat vaše sny a představy o perfekntní svatbě. Svěřte ji do našich rukou. Zajistíme catering, půjčíme stan s podlahou i bez, stoly a židle, obstaráme dekorace i splnění spousty jiných přání...

Firemní akce

Plánujete upevnit vztahy ve vaší firmě? Nabízíme širokou škálu možností pro nezapomenutelný večer s vašimi kolegy. Připravíme vám jedinečný zážitek. Firemní akce v našem podání vaše hosty překvapí, potěší a zanechají v nich neopakovatelný gurmánský a vizuální zážitek. Jsme schopni služby uspořádat kdekoliv, třeba i přímo na vašem pracovišti!

Soukromé akce

Chystáte oslavu či jiné shledání? Rádi se toho ujmeme! Připravíme občerstvení, uděláme výzdobu a pomůžeme vám připrav celou akci!

BBQ

Neboli grilování je ideální doplněk letních venkovních akcí. Grilování provádíme na klasickém plynovém grilu. Na vaše přání jsme schopni připravit celou škálu mas v různých bylinkových marinádách až po rožnění celého selete nebo krocana. Součástí je též vhodný výběr condimentů (několik druhů hořčic, omáček, nakládané zeleniny a v neposlední řadě domácího chleba).

Cateringové vybavení

Chcete zpestřit svoji akci moderním nábytkem nebo potřebujete přístřešek pro vaše hosty? Naše společnost nabízí služby, díky kterým si můžete pronajmout nebo koupit cateringové vybavení. Vše je jednoduché a můžete si vše zařídit přímo z domova. Více informací naleznete v sekci Pronájem

Výzdoba

Přizpůsobujeme dekorace tak, aby náležitě pasovaly k danému prostoru a tématice. Nezáleží zda-li chystáte svatbu, firemní shromáždění či něco jiného, náš sortiment se ke každé akci individuálně přizpůsobuje a každý si tak může přijít na své. Nabízíme jak zapůjčení našeho inventáře, tak i přípravu žívých květin a samotné vyzdobení, případně dolazení interiéru.

Kontaktujte nás

Made with by Matěj Černý